Більшість українців згодні дотримуватися карантину скільки не обхідно

Більшість українців згодні дотримуватися карантину скільки не обхідно

19:52 Квітень 30, 2020

Життя 1324

Майже 80% українців готові до продовження карантину у зв’язку з коронавірусом щонайменше на 1 місяць, а 59% – згодні дотримуватися карантину стільки, скільки потрібно. 

Про це свідчать результати соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології КМІС з 22 по 30 квітня.

“Переважна більшість населення готова до продовження карантину. Зокрема майже 80% (точніше 79%) готові до продовження його на 1 місяць і більше, з них 70% на два місяці і більше, і майже 60% опитаних українців (точніше, 59%) згодні дотримуватися карантину стільки, скільки потрібно”. 

При цьому 15% опитаних відповіли, що не дотримуються карантину, з них 11% відповіли, що не дотримуються карантину, тому що працюють, і 4% – тому що вважають його вимоги надмірними.

Опитування проводилося з 22 по 30 квітня методом телефонного інтерв’ю на основі випадкової вибірки.

Всього було опитано 2 024 респонденти. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (у віці 18 років і старше) всіх підконтрольних уряду регіонів України.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня