В поліції показали як водії ховають від камер автофіксації номерні знаки, та нагадали чим це загрожує

В поліції показали як водії ховають від камер автофіксації номерні знаки, та нагадали чим це загрожує

20:45 Червень 12, 2020

Життя 3703 3 хвилини

За приховування номерного знаку автомобіля задля перешкоди автоматичної фіксації порушень швидкості може бути вилучено транспортний засіб.

Про це у Facebook повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його словами, винахідливість деяких водіїв “не перестає дивувати”.

“Якщо навіть у якийсь спосіб приховується ДНЗ на авто, повністю, або один чи декілька символів, і навіть якщо камера автоматичної фіксації не зможе розпізнати знак і зафіксувати це порушення, то відповідальність все одно наступить”,-наголосив Білошицький.

“На дорогах є наші патрулі, які завжди можуть зупинити вас за це порушення, а саме: за експлуатацію т/з без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами, у тому числі з нанесенням покриття або застосуванням матеріалів, що перешкоджають чи ускладнюють його ідентифікацію, чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим відсутність номерного знака або якщо він закритий іншими предметами чи забруднений, що не дає змоги чітко визначити символи номерного знака з відстані 20 метрів, “- зазначив він

Білошицький нагадав, що за такі порушення передбачений штраф у розмірі 170 грн (ч.6. ст.121 КУпАП). “Це якщо перший раз. За повторне ж порушення штраф – 255 грн або громадські роботи і оплатне вилучення транспортного засобу чи без такого!”,- додав перший заступник начальника ДПП.

Він також продемонстрував фото, на якому стерті, замальовані цифри номерного знаку, зазначивши, що “ці водії отримали свої постанови”.

На коментар під його дописом, що “якийсь маленький штраф… занадто вигідно замальовувати” Білошицький відповів: “а чи вигідно коли на аукціоні продадуть т/з за повторне порушення – тут вже питання”.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня