Племінниця Мартіна Лютера Кінга підтримала Трампа у своїй статті

Племінниця Мартіна Лютера Кінга підтримала Трампа у своїй статті

14:45 Червень 24, 2020

Життя 437

Magyar

Президент Дональд Трамп рухає країну в напрямі поліцейської реформи та расової справедливості, зазначила Альведа Кінг, племінниця Мартіна Лютера Кінга, у статті, яка з’явилася на сайті консервативного тижневика Washington Examiner у понеділок.

У невеликій публікації Альведа підкреслила, що слова Мартіна Лютера: «Я маю мрію», котрі він виголосив у своїй знаменитій промові 1963 року, актуальні й сьогодні, хоча «країна досягла значного прогресу за минулі 57 років з часу виступу Кінга».

Альведа наголосила: убивство Джорджа Флойда – доказ того, що ще багато треба зробити. Цитуючи Мартіна Лютера Кінга, вона зазначила: «Ми не можемо бути задоволені, поки чорношкіра людина стає жертвою невимовного жаху поліцейської жорстокості».

Водночас племінниця Мартіна Лютера Кінга вважає, що президент Дональд Трамп, реформуючи поліцію, «сприяє консенсусу серед американців з різним кольором шкіри, більш досконалої єдності». Альведа Кінг, яка раніше була й членом палати представників Джорджії, зазначила: «Відразу після жорстокої смерті Флойда Трамп дав зрозуміти, що слід застосувати принцип справедливості стосовно Джорджа та його сім’ї».

Альведа Кінг звернула увагу на те, що після вбивства Флойда президент США заявив: «Рівність перед законом повинна означати, що ставлення до всіх американців однакове, коли вони стикаються з правоохоронними органами, незалежно від раси, кольору шкіри, статі чи віри». Висловлювання Трампа Альведа Кінг охарактеризувала як «сильнодіючі» й підкреслила, що «на відміну від більшості вашингтонських лідерів, Трамп дотримується свого слова». Вона нагадала, що минулого тижня президент США підписав указ про реформу поліції, яка спонукатиме поліцейські департаменти досягати найвищих професійних стандартів служби громадам, а також сприятиме «здійсненню безпрецедентних кроків для зміцнення зв’язків між громадами та правоохоронними органами».

Альведа Кінг також очікує, що президент у співпраці з Конгресом вживатиме подальших дій у найближчі дні та тижні. «Вдячна, що Трамп – один із тих, хто керує змінами», – ідеться в дописі.

69-річна Альведа Кінг – дочка брата вбитого Мартіна Лютера Кінга, також борця за громадянські права Альфреда Даніеля Кінга. З 1970-х до 1990-х років вона займалася політикою в «кольорах» Демократичної партії, а з 1990-го перейшла на бік Республіканської партії. Наразі вона активіст руху під назвою «Чорні голоси за Трампа», згадана стаття також вийшла з цим підписом під іменем.

MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня