Астрономи виявили дві нові екзопланети схожі на Землю за межами нашої Сонячної системи

Астрономи виявили дві нові екзопланети схожі на Землю за межами нашої Сонячної системи

19:11 Червень 28, 2020

Життя 191

Астрономи відкрили дві нові екзопланети Супер-Землі, які потенційно можуть бути придатними для життя. Про це повідомляє  проект Іndependent – Indy100.

“Астрономи повідомляють, що було виявлено низку екзопланет (планет, які знаходяться поза нашою Сонячною системою), і вони можуть бути потенційними місцями життя. Це відкриття було опубліковане минулого тижня і показало, що в даний час навколо однієї із найближчих до нас зірок є дві Супер-Землі, – повідомили в ЗМІ.

Вказано, що Супер-Землі – це планети, маса яких більша за Землю, але менша, ніж планети типу Урану і Нептуну. Термін по суті стосується розмірів планети.

“Що робить їх винятковими, це те, що вони мають набагато більше шансів зберегти свою атмосферу, що збільшує шанси на життя. Це тому, що вони на орбіті зірки червоного карлика, відомого як Gliese 887, що знаходиться всього за 11 світлових років від Землі. Ця зірка має “житлову зону”, яку називають так тому, що там може існувати вода, що необхідна для життя у тому вигляді, в якому ми її знаємо. Вона також набагато менш активна, завдяки чому менш схильна до небезпечних спалахів, які можуть зруйнувати атмосферу планети”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вчені вважають, що планета може бути такою ж скелястою, як Земля. Однак, її температура становить близько 70° C.

Вказано, що можливо існує також і третя планета, яка могла б бути придатною для життя, якби вона знаходилася далі від зірки і могла мати температуру, більш підходящу для рідкої води.

Повідомляється, що відкриття планет дасть можливість їх детально дослідити, включаючи пошук життя поза нашою Сонячною системою.

УНН 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня