Фішери обкрадають клієнтів Інтернет-банкінгу, отримуючи їхні паролі

Фішери обкрадають клієнтів Інтернет-банкінгу, отримуючи їхні паролі

08:31 Липень 5, 2020

Життя 3418 2 хвилини

Magyar

Останнім часом у всьому світі поширилися фішинг-атаки. Суть методу полягає в тому, що зловмисник використовує комп’ютер або смартфон для отримання паролів власників рахунків.

Атаки на банківські рахунки стали частішими, і на сьогодні фішери отримують банківські реквізити клієнтів різними способами. Найпоширеніші методи включають електронні листи, що надсилаються від імені банків, телефонні повідомлення з проханням ввести код безпеки та певну особисту інформацію, щоб користувачі могли надалі отримувати доступ до свого облікового запису.

Існують також фейкові сторінки, створені різними хакерами-фішерами, які дуже подібні до банківських сайтів та які вводять в оману неуважних клієнтів, котрі нічого не підозрюють. Метод дозволяє зловмиснику отримати несанкціонований доступ до поточного рахунку клієнта та здійснювати банківські операції від його імені за допомогою отриманого алгоритму ідентифікації.

Зазвичай фішери надсилають користувачам небажану електронну пошту (спам), яка містить посилання, що при натисканні завантажує програму у фоновому режимі та надає їм миттєвий доступ до даних, збережених на комп’ютері чи телефоні клієнта.

Хороший спосіб виявити фішинг-повідомлення – перевірити, чи отримали ви повідомлення від банку через традиційні канали зв’язку, а також чи відповідають адреса електронної пошти та номер телефону фактичним контактним даним банку.

Якщо раптом зрозумієте, що ви стали жертвою фішерів, вам слід негайно заблокувати вашу кредитну карту та рахунок у вашому банку.

Джерело: hirado.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня