Угорщина: до Положення про обмеження подорожей внесли поправку

Угорщина: до Положення про обмеження подорожей внесли поправку

16:50 Липень 16, 2020

Життя 3820 2 хвилини

Magyar

Поправка до постанови уряду про обмеження поїздок у період епідеміологічної готовності опублікована в офіційному виданні «Magyar Közlöny». Відповідно до неї, існує ймовірність, що окремі регіони певних країн класифікуватимуться головним санітарним лікарем щодо епідемічної ситуації інакше, ніж решта країни.

В Положення внесена наступна поправка: «Якщо країна віднесена до «жовтої» або «червоної» зони, але поточний рівень інфікування на певній адміністративній території низький, державний санітарний лікар своїм розпорядженням може віднести цю адміністративну територію до «зеленої» зони».

Це означає, якщо актуальні епідеміологічні дані обґрунтовують це, державний санітарний лікар може віднести певну адміністративну територію країни до «зеленої» зони згідно з діючою системою класифікації.

Це може впливати на в’їзд до Угорщини.

Згідно з поправкою, в’їжджаючи до Угорщини з адміністративної території із «зеленої» класифікації, особа звільняється від проходження медичного огляду, передбаченого в постанові, навіть якщо вся країна, з якої він в’їхав, віднесена до «жовтої» або «червоної» зони.

 (origo.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня