Цьогорічний карантин не став на заваді ЗНО:  «відмінників» суттєво більше ніж минулого року

Цьогорічний карантин не став на заваді ЗНО: «відмінників» суттєво більше ніж минулого року

20:55 Липень 30, 2020

Життя 558

          У поточному, 2020 році ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання – авт.)  здали на максимальний бал 447 чоловік, а це на 63% більше, ніж в минулому. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

          Так, на основну сесію цьогорічного ЗНО було зареєструвано 379 тис. 493 учасники. Учасники могли здати тести з 4-ьох шкільних навчальних предметів. Із них два були обов’язковими:

  • українська мова і література та історія України або математика;
  • українська мова і література та математика.

          Також два предмети випускники мали обрати як додаткові на власний вибір: біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька або французька мови.

          Тож, у підсумку було проведено 913 995 тестів, а це майже 75% (74,5% – авт.) від запланованої МОЗ та УЦОЯО кількості.

          З цього приводу в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет заявив наступне: «Традиційно найпопулярнішими і цьогоріч навчальними предметами стали українська мова та література, історія України та математика. Також у цьому році учасники активно вибирали географію, англійську мову і біологію. Менше зареєстрованих було з фізики, хімії, англійської, німецької та французької мов».

          Але, напевно, приємною несподіванкою для всіх стало те, що цього року у порівнянні з минулим істотно збільшилася кількість максимальних результатів (200 балів з одного предмету ЗНО – авт.).

          За словами Сергія Шкарлета,  загальна кількість тих, хто цьогоріч набрав максимальний бал – 447 учасників ЗНО, а це на 63% більше минулорічних результатів. Так, на першому місці виявилися ті, хто складав ЗНО з «цариці наук» – математики (142 людини). Друге місце за англійською мовою – 84 учасники. Бронзова медаль або третє місце у фізики – 60 учасників отримали по 200 балів (а у минулому році їх було всього 4).

          До речі, один із учнів звичайної сільської школи склав цьогорічне ЗНО просто феноменально – він набрав 795 балів із 800 можливих: українську мову і літературу та математику він склав на 200 балів, англійську мову – на 199 балів, а фізику – на 196 балів.

          У МОН України також повідомили, що до цьогорічного ЗНО «не були допущені або вилучені з пунктів тестування через відсутність обов’язкових документів – 393 особи; порушення процедури тестування – 268 осіб; з ознаками гострих респіраторних захворювань – 127 осіб (всі вони мали участь зареєструватись для участі у додатковій сесії)».       

  НЬЮЗМЕЙКЕР

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня