Щороку в Україні народжується на 30-35 тисяч дітей менше – Денісова

Щороку в Україні народжується на 30-35 тисяч дітей менше – Денісова

16:49 Липень 31, 2020

Життя 483

Magyar

Кількість народжуваності в Україні зменшується на 30-35 тисяч дітей на рік. Про це заявила у п’ятницю Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова, повідомляє пресслужба Омбудсмена.

Виступаючи на конференції круглого столу “Підтримка грудного вигодовування — в основі національної політики дружньої до сім’ї” в Києві проведеного напередодні Всесвітнього тижня грудного вигодовування

“Проблематика, яку ми обговорюємо дуже важлива для держави, адже немає дітей — немає держави. Кожного року в Україні на 30-35 тисяч зменшується народжуваність дітей: якщо у 2011 році було 8 млн 300 тисяч, то на кінець 2019 року було 7 млн 900 тисяч дітей — тобто вони просто не народжуються”, — заявила Людмила Денісова.

Як повідомили у пресслужбі, учасниками заходу було порушене питання законодавчого врегулювання питань захисту та підтримки грудного вигодовування в громадських місцях та на робочому місці відповідно до стандартів та практик ЄС у сфері зайнятості, соціальної політики та рівних можливостей, а також відповідно до Глобальної стратегії ВООЗ/ЮНІСЕФ щодо вигодовування немовлят та дітей раннього віку.

Учасники обговорили необхідність регулювання захисту та підтримки грудному вигодовуванню на законодавчому рівні, включаючи питання годування груддю в громадських та на робочих місцях, відповідно до стандартів та практик ЄС у сфері зайнятості, соціальної політики та рівних можливостей, а також відповідно до Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та ЮНІСЕФ.

Також за підсумками круглого столу його учасники обговорили проєкт рекомендацій щодо конкретних кроків з метою напрацювання Національної стратегії охорони та підтримки грудного вигодовування дітей.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня