У Берегові триває будівництво Центру професійної освіти

У Берегові триває будівництво Центру професійної освіти

16:21 Вересень 8, 2020

Життя 847

Magyar

Минуло вже майже півтора десятиліття відтоді, як у середній школі №2 міста Берегова припинилося навчання. Керівництво Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ вирішило взяти в оренду й відремонтувати будівлю, де колись 1100 учнів отримували освіту російською мовою.

В оновлених приміщеннях планують створити Центр професійної освіти, тут навчатимуться і студенти коледжу Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.

«Це найбільший проєкт, який втілюється життя в рамках Програми оновлення опорних шкіл, – каже голова Товариства угорської культури Закарпаття Василь Брензович. – Тут розташується Центр професійної освіти ім. Егана Еде. На нашу думку, важливо, аби закарпатська молодь мала можливість здобувати професійну освіту, затребувану на ринку праці».

Ілдика Орос, голова Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства, повідомила, що в майбутньому планують розширити перелік спеціальностей і готувати майбутніх фахівців кондитерської справи, обвалювальників м’яса, виноградарів-виноробів, перукарів-косметологів, кухарів, офіціантів. «Сподіваємося, що навчання тут студенти зможуть розпочати вже з наступного семестру або, найпізніше, з наступного навчального року», – зазначила пані Орос.

Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня