Учасники курсів для представників туристичної галузі Закарпаття отримали сертифікати

Учасники курсів для представників туристичної галузі Закарпаття отримали сертифікати

13:10 Вересень 11, 2020

Життя 922

Magyar

Урочисте вручення сертифікатів власникам гостьових дворів про проходження навчання, організоване Закарпатською угорською туристичною радою, відбулося в місті Берегові 10 вересня.

Відкрив захід голова Закарпатської угорської туристичної ради Андраш Мештер. Він зазначив, що навчання для представників туристичної галузі, метою якого є створення умов європейського рівня для відпочинку туристів на Закарпатті, організовують уже вдруге.

Серед учасників навчання були і такі, що займаються зеленим туризмом уже понад 10 років, і такі, що відкрили туристичні садиби нещодавно.

Голова ТУКЗ-КМКС Василь Брензович висловив радість з приводу великої кількості учасників курсів. «Для майбутнього закарпатських угорців та всієї області дуже важливий розвиток туристичної галузі», – наголосив він. За словами політика, одним із найважливіших напрямів роботи Благодійного фонду «Закарпатський центр економічного розвитку Егана Еде» є розвиток цієї сфери діяльності, незабаром розпочнеться виплата коштів підприємцям, які подавали заявки на розвиток бізнесу в рамках відповідної програми. «Сподіваємося, що незабаром епідемія коронавірусу, яка значною мірою перешкоджає розвитку туризму, завершиться й туризм почне розвиватися в області з новими силами», – зазначив пан Брензович.

Присутніх привітав і берегівський міський голова Золтан Бабяк. Він наголосив на важливості роботи Закарпатської угорської туристичної ради, адже в регіоні, де промисловість, на жаль, занепадає, потрібно використовувати цінності та природні ресурси, що дозволить розвивати економіку.

«Дуже важливо, аби той, хто побував на Закарпатті, хотів повернутися, і не лише тому, що наш бограч смачний, а гори гарні, а тому, що ми знаємо, як приймати та проводжати гостей», – підкреслив мер. Він також побажав усім сил, здоров’я та гарної праці.

K. K./Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня