Забруднення повітря є справжнім масовим убивцею в Європі

Забруднення повітря є справжнім масовим убивцею в Європі

09:17 Вересень 15, 2020

Життя 330

Magyar

630 тисяч людей загинули від різних видів забруднень у Європі, ідеться у звіті Європейського агентства із захисту навколишнього середовища. Для дослідження було використано дані за останні 8 років.

У 2012 році забруднення повітря спричинило 400 тисяч передчасних смертей, згідно з інформацією, нещодавно опублікованою Європейським агентством із захисту навколишнього середовища. Шумове забруднення призвело щонайменше до 12 тисяч смертей. Але внаслідок хімічного забруднення та зміни клімату також гинуть тисячі людей. На думку експерта, від забруднення більше страждають бідні верства населення.

«Найбідніші громади Європи найбільше страждають від забруднення повітря та шумового забруднення, а також піддаються впливу кліматичних змін. У цих громадах і без того частіше зустрічаються хвороби, що підвищують ризик впливу забруднення на здоров’я людини», – каже Кетрін Ганзлебен, експерт Європейського агентства із захисту навколишнього середовища.

Крім того, за даними досліджень, неякісна освіта може скоротити тривалість життя на 6 років.

«Нам потрібно багато працювати над освітою, особливо якщо йдеться про дітей», – зазначила Марія Євтич, експерт Європейської асоціації громадського здоров’я.

Згідно з повідомленням, у великих містах хороших результатів можна досягти, розвиваючи велоспорт та парки.

Джерело: euronews

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня