Жнятинський ДНЗ теж отримав допомогу від ТУКЗ-КМКС. ВІДЕО

Жнятинський ДНЗ теж отримав допомогу від ТУКЗ-КМКС. ВІДЕО

15:06 Вересень 15, 2020

Життя 377

Magyar

На Закарпатті велика кількість дошкільних навчальних закладів отримала від Товариства угорської культури Закарпаття допомогу у вигляді засобів захисту. Таким чином і Жнятинський садочок отримав пакунок, який містив маски, гумові рукавички, дезинфікуючі засоби та безконтактний термометер.

Після піврічної перерви 8-го вересня Жнятинський садочок знову відкрив свої двері. Утримувач закладу, Мукачівський районний відділ освіти забезпечив заклад необхідними засобами для відкриття. Допомога від Товариства угорської культури Закарпаття забезпечить роботу закладу у відповідності до вимог карантину.

Товариство угорської культури Закарпаття завдяки акції, яка була проголошена ще на весні, має можливість надати допомогу там, де цього потребують. Спершу захисними засобами забезпечували медичні заклади, а зараз допомагають садочкам для відновлення їхньої роботи.

Товариство Угорської культури Закарпаття продовжує акцію допомоги і надалі надаватиме захине спорядження тим закладам, які цього потребуватимуть.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня