Кліматичні зміни можуть призвести до міграції мільярдів людей

Кліматичні зміни можуть призвести до міграції мільярдів людей

19:27 Вересень 17, 2020

Життя 3692 3 хвилини

Magyar

Ескімосів занадто багато, а тюленів занадто мало – тепер ця приказка дійсно матиме сенс, бо настав час, коли ми на власній шкірі відчуємо, як це, коли тюленів більше немає…

Підрахунки

Австралійська організація під назвою Інститут економіки та миру підрахувала, скільки людей будуть вимушені покинути свої домівки до 2050 року. Аспекти, які були взяті до уваги, полягали не лише у збільшенні кількості стихійних лих, оскільки це  змушує покинути свої домівки відносно невелику кількість людей, які, як правило, покидають їх лише тимчасово. Але якщо урагани, тайфуни або повені з часом відступають, проблема нестачі води та скорочення запасів їжі залишаються і навіть набувають більш серйозних масштабів.

Цей вид міграції вже відчувався в 2019 році, коли відповідна ситуація змусила 30 мільйонів людей тікати з дому. Однак завершення кліматичної катастрофи дуже швидко погіршить наші шанси, тому, за підрахунками, до 2050 року кількість людей, які будуть вимушені покинути свої домівки, сягне одного мільярда (!).

Це не лише їхні проблеми

Дефіцит води та продовольча криза найбільше позначаються на країнах, де приріст населення також є значним, і тих, де значно зростає середній клас. Сюди можна віднести Китай або Африку на південь від Сахари. Проте через свою політичну лабільність та екологічні загрози Мадагаскар, Кенія або навіть Центральна Азія також у небезпеці.

І наслідком міграції стане те, що вона торкнеться не лише тієї країни та людей, які змушені йти, а всієї решти планети, оскільки цей мільярд людей шукатиме нові місця для проживання.

Однак до 2050 року ситуація буде ще більш похмурою, оскільки очікується, що чисельність населення досягне 10 мільярдів, із чим наша планета не зможе впоратись. Наслідком цього стане жорстка продовольча криза, яка ще більше посилиться через ситуацію з міграцією. Не кажучи вже про запаси питної води, кількість якої за останні 50 років зменшилась на 60%.

Джерело: (koponyeg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня