Вітамінний препарат для легень, розроблений в Угорщині, може допомогти в профілактиці COVID-19

Вітамінний препарат для легень, розроблений в Угорщині, може допомогти в профілактиці COVID-19

12:42 Вересень 18, 2020

Життя 4480 4 хвилини

Magyar

Активні інгредієнти препарату Air7 були розроблені для забезпечення потреб легенів. Створення цього вітамінного комплексу виявилося необхідним через появу респіраторного вірусу SARS-CoV-2. Дієтична добавка не є ліками від хвороби, однак медична спільнота поділяє думку, що ми маємо більше шансів подолати вірус зі здоровими легенями.

Вітамінний препарат для легень Air7 потрапив на полиці угорських фармацевтичних компаній на початку вересня після отримання всіх офіційних сертифікатів для виходу на ринок. Харчова добавка, розроблена та виготовлена в Угорщині, була створена для забезпечення життєздатності легенів. Крім «обов’язкових» вітамінів (інгібіторів) АПФ, продукт містить кофермент Q10, який називають панацеєю, адже він допомагає забезпечити кров киснем і зміцнює імунну систему. Екстракт альпійського виду грибів Cordyceps sinensis має таку ж репутацію, оскільки містить усі необхідні амінокислоти, а також посилює вироблення аденозинтрифосфату (АТФ), який є найважливішим джерелом енергії для наших клітин. Крім того, препарат містить вітаміни B6, D3 та рутин.

Легеневий вітамін

На важливості вітаміну D3 наголосив президент Національної асоціації респіраторних хворих Угорщини (угор. Légúti Betegek Országos Egyesületének elnöke) Янош Мучі в статті, опублікованій на вебсайті виробників продукту, в якій зазначається, що значна частина населення більшість днів у році страждає від дефіциту вітаміну D. Фахівець у цій галузі відзначив також важливість відпочинку для забезпечення готовності імунної системи протистояти недугам.

«Важливим захистом від легеневої інфекції є уникнення тютюнового диму або кальяну, оскільки дим паралізує війки, які відповідають за очищення легенів, приблизно на 12 годин», – пояснив фахівець.

Важливість здоров’я легенів

«Як хвороба, спричинена новим коронавірусом, впливає на наші легені? Багаторазовий олімпійський чемпіон-спринтер Усейн Болт нещодавно підхопив вірус, незважаючи на те, що ніколи не скаржився на стан легенів, оскільки вони повністю здорові. Інша крайність – це випадки, коли SARS-CoV-2 вражає хронічно хвору людину, в такому разі легені справді «згорають». Люди похилого віку, які мають такі хронічні захворювання, як діабет, судинні недуги, астму або хронічну обструктивну хворобу легень (ХОЗЛ), перебувають у зоні підвищеного ризику. Їх ми повинні берегти по-особливому. Однак якщо хтось не страждає на хронічну хворобу й захищає свої легені, враховуючи вищезазначені пункти, то матиме набагато більше шансів без проблем подолати можливу коронавірусну інфекцію», – розповів Янош Мучі.

Судячи зі слів експерта, приділяти увагу звичайним правилам принаймні настільки ж важливо! Тож слід уникати контактів із хворими й перебування в натовпі, а найважливішим є носіння маски та часте ретельне миття рук.

Джерело:  (privatbankar.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня