Віктор Орбан: обмеження на в’їзд в Угорщину залишається

Віктор Орбан: обмеження на в’їзд в Угорщину залишається

16:31 Вересень 18, 2020

Життя 1520

Magyar

Обмеження на в’їзд у країну залишається, заявив у середу прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан на своїй сторінці у Facebook у відео, в якому повідомив про рішення, прийняті на засіданні уряду.

У нас є план щодо того, як захистити людей похилого віку, зберігаючи життєздатність країни, сказав прем’єр-міністр.

Віктор Орбан зазначив, що уряд Угорщини прийняв рішення, зокрема, про закриття нічних клубів після 23:00 та встановлення офіційної ціни тестів на коронавірус. Тож відтепер не можна вимагати більше 19 500 форинтів за проведення одного дослідження.

Після засідання, на якому обговорювалася епідемічна ситуація, прем’єр-міністр заявив, що уряд також вирішив зберегти обмеження на в’їзд в країну, адже коронавірус був завезений з-за кордону. Правило обов’язкового носіння масок, окрім громадського транспорту та магазинів, поширюється на кінотеатри, театри, заклади охорони здоров’я й соціального обслуговування, приймальні установ. Залишається також заборона на відвідування лікарень та будинків для літніх людей.

Відтак Віктор Орбан повідомив, що з 1 жовтня діти та вчителі, і виключно вони, можуть заходити до навчальних закладів лише після вимірювання температури тіла.

«Епідеміологи вважають, – вів далі прем’єр, – що друга хвиля епідемії досягне піку приблизно в грудні – січні, тож треба постійно берегтися. У нас є план, як захистити людей похилого віку, як вилікувати хворих і водночас підтримувати функціонування країни», – пояснив він.

Віктор Орбан закликав усіх дотримуватися правил заради власного здоров’я, але особливо задля збереження здоров’я людей похилого віку та хронічно хворих.

Заходи:

– оскільки вірус був завезений з-за кордону, уряд зберігає обмеження на в’їзд;

– окрім громадського транспорту та магазинів, обов’язковим буде носіння масок у кінотеатрах, театрах, закладах охорони здоров’я та соціальних служб, приймальнях установ;

– залишиться повна заборона на відвідування лікарень і соціальних установ;

– із 1 жовтня вчителі та учні можуть входити до навчальних закладів лише після вимірювання температури тіла, іншим вхід заборонено;

– офіційні ціни на тести становлять не більше 19 500 форинтів;

– розважальні заклади мають зачинятися після 23.00.

Виконання заходів контролює поліція.

(MTI)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня