Один із найбільших у світі скелетів T. rex продадуть з молотка

Один із найбільших у світі скелетів T. rex продадуть з молотка

16:49 Вересень 18, 2020

Життя 1349

Magyar

Будь-хто може придбати один із найбільших у світі скелетів доісторичного тиранозавра T. rex, адже аукціонний будинок Christie’s 6 жовтня проведе аукціон з метою продажу цієї особливої природної цінності.

Скелет, якому приблизно 67 мільйонів років, був виявлений ​​у 1987-му в Південній Дакоті. Його знайшов палеонтолог-аматор Стен Сакрісон (Stan Sacriso), але останки спочатку були помилково визначені деякими вченими як Трицератопс. Тому кістки спершу не викликали особливого інтересу, допоки Стен Сакрісон не показав їх працівникам Інституту Блек-Гілл у 1992 році, згадує Джеймс Гіслоп, керівник наукового підрозділу аукціонного будинку.

Співробітники інституту досить швидко зрозуміли, що тримають у руках щось справді особливе. Було встановлено, що останки, які пізніше назвали Стен на честь того, хто їх знайшов, належать доісторичному тиранозавру T. rex. Розпочався пошук додаткових кісток, зрештою знайшли 188 із приблизно 300 кісток динозавра. Завдяки цьому Стен є одним із найповніших із виявлених на сьогодні решток тиранозавра.

Скелет Стена має довжину близько 12 метрів і висоту майже 4 фути, що робить його одним із найбільших скелетів T. rex серед знайдених.

Учені, уважно вивчивши рештки, дійшли висновку, що Стен, імовірно, постраждав від перелому шиї, але вижив і решту життя провів зі зламаними хребцями.

У наш час більшість скелетів T. rex можна побачити в музеях та приватних колекціях. У Christie’s зазначили, що в аукціоні з продажу Стена можуть брати участь як установи, так і приватні колекціонери.

Компанія не оголосила очікувану вартість продажу, лише повідомила, що оцінила величезний скелет у 6–8 мільйонів доларів.

Аукціонний будинок нещодавно виставив Стена на Манхеттені в Нью-Йорку, де публіка може оглянути скелет, дотримуючись протиепідемічних правил, до середини жовтня, повідомляє Reuters.

 (origo.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня