Коронавірус зменшує загальну тривалість життя у всьому світі – дані наукового дослідження

Коронавірус зменшує загальну тривалість життя у всьому світі – дані наукового дослідження

08:28 Вересень 19, 2020

Життя 1062

Нове  наукове дослідження щодо аналізу тривалості життя в усьому світі показує, що пандемія коронавірусу COVID-19 може викликати короткочасне зниження тривалості життя у дуже багатьох регіонах світу.

Так, згідно з дослідженням, опублікованим у журналі PLOS ONE, якщо поширення хвороби не буде зупинено, COVID-19, ймовірно, призведе до скорочення тривалості життя у всіх країнах та регіонах, які сильно постраждали через ковідпандемію.

Зокрема, у цьому дослідженні вчені досліджували та аналізували вплив летальних випадків, пов’язаних із COVID-19, на тривалість життя у чотирьох великих регіонах світу за різними показниками інфікування та віковими групами.

І, у процесі дослідження цієї проблеми, вчені виявили, що «при мізерних (дуже низьких – авт.) показниках поширеності, пандемія COVID-19 не вплине на очікувану тривалість життя», але при показниках поширеності всього у 2% вона може викликати зниження тривалості життя у країнах, де середня тривалість життя висока –  близько 80 років.

А при більш високих показниках поширеності вплив на очікувану тривалість життя буде набагато більшим, особливо у Європі та Північній Америці.

Так, у дослідженні зазначається наступне: «Європі потрібно було майже 20 років, щоб середня очікувана тривалість життя при народженні збільшилася на 6 (шість) років – з 72,8 років у 1990 році до 78,6 років у 2019 році».

Таким чином, COVID-19 може встановити «мінусовий» показник вже у цьому році до значень. І сьогодні, до речі, неможливо точно спрогнозувати загальні цифри, адже у всьому світі ситуація у питанні ковідпандемії дуже нестабільна. З одного боку може бути так, що у певному регіоні смертність від COVID різко знижується, а в іншому – навпаки все різко стало погіршуватися.

Також важливим є той факт, що у процесі боротьби з ковідпандемією медики усього світу і, особливо, багатих країн та медична сфера у цілому постійно вдосконалюють свої навики боротьби з коронавірусом, а сам протокол лікування COVID-19 стає з кожним разом усе досконалішим, хоча, від форс-мажорів поки що не застрахований ніхто.

НЬЮЗМЕЙКЕР

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня