Facebook блокуватиме

Facebook блокуватиме "поцуплені зображення"

19:15 Вересень 24, 2020

Життя 999

Magyar

Зараз кожен може завантажити у Facebook практично будь-яке зображення чи фотографію. Однак незабаром це зміниться: Facebook дозволить власникам зображень контролювати, куди вони потрапляють і як використовуються – соцмережа запустила спеціальний розділ, де користувачі зможуть повідомити про свої права власності на будь-які зображення, що з’являються в Facebook.

Існуючий інструмент управління правами отримає нову функцію, яка спеціально допомагатиме кожному забезпечити захист авторських прав, пов’язаних із його фотографіями, допомагаючи авторам зображень (або власникам прав) робити свої фотографії доступними для інших у Facebook.

Щоб заявити право власності на зображення, необхідно надіслати до платформи Facebook Rights Manager метадані оригінального зображення. Цю інформацію потрібно надати в форматі CSV. Після цього алгоритм аналізу зображень Facebook відстежує та повідомляє власника прав, якщо зображення з’являється в іншому місці соцмережі.

Автор / власник зображення має право видалити зображення з інших облікових записів, але, звичайно ж,  може вирішити нічого не робити. Як проміжне рішення, ви можете налаштувати зображення таким чином, що  Facebook відображатиме вашу фотографію, завантажену іншими, лише у певних регіонах.

Такий крок буде особливо корисним у випадку з Instagram, де користувачі дуже часто повідомляють про викрадення їхніх фотографій, але це також зробить використання зображень більш етичним у Facebook.

Джерело: (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня