Путін запропонував співробітникам ООН безкоштовну вакцину

Путін запропонував співробітникам ООН безкоштовну вакцину

10:33 Вересень 26, 2020

Життя 1010

Magyar

Президент РФ Володимир Путін запропонував співробітникам ООН безкоштовну вакцину від нового коронавірусу Спутник-V.

У вівторок президент Росії Володимир Путін виступив на сесії Генеральної асамблеї ООН, де заявив наступне:незважаючи на скептицизм деяких представників міжнародного співтовариства, Росія повністю відкрита і налаштована на партнерство.

„Ми готові поділитися своїм досвідом і продовжувати співпрацювати з усіма державами та міжнародними організаціями, включаючи постачання інших країн російською вакциною, яка довела свою надійність, безпеку та ефективність”, – зазначив російський президент.

Росія переконана, що зараз слід використати весь потенціал світової фармацевтичної промисловості і що в найближчому майбутньому громадяни всіх країн повинні отримати безкоштовні щеплення, – додав Володимир Путін.

Російський президент також повідомив, що незабаром буде проведена онлайн-конференція високого рівня з урядами, зацікавленими у спільній розробці вакцини проти коронавірусу.

Вакцина, розроблена Інститутом Гамалея та зареєстрована 11 серпня, перебуває на стадії «постреєстрації» (третьої, масової), і вже виробляється. Крім того, перші її партії вже були відправлені в більшість регіонів РФ. Директор інституту Олександр Гінцбург заявив у вівторок, що тестування вакцини Спутник-V проходить за планом, і до цього часу препарат не викликав алергічної реакції у добровольців.

На сьогодні більше двадцяти країн замовили понад мільярд доз нової російської вакцини, – повідомив суверенний російський фонд, який бере участь у фінансуванні.

За словами президента Росії, потенціал Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) повинен бути посилений, а обмеження партнерського співробітництва країн у галузі медицини повинні бути якомога повніше зняті.

Путін також стверджував, що скасування “нелегітимних санкцій” проти країн, включаючи Росію, може допомогти відновити світову економіку, яка постраждала від епідемії коронавірусу, і створити нові робочі місця.

«Загалом розчищення, звільнення світової торгівлі від бар’єрів, заборон, обмежень, нелегітимних санкцій могло б стати гарною підмогою для відновлення глобального зростання, скорочення безробіття», – заявив Путін.

Російський президент роками наполягає на скасуванні санкцій, накладених на Москву Сполученими Штатами та Європейським Союзом через вторгнення в Кримський півострів на півдні України в 2014 році.

Російський президент запропонував укласти “юридично зобов’язувальний міжнародний документ про заборону на розміщення зброї в космосі” з усіма провідними космічними державами, яка б заборонила озброєння космосу, застосування сили проти космічних об’єктів, а також погрожування ними.

Путін також пообіцяв, що Росія докладе всіх зусиль для врегулювання регіональних конфліктів.

Джерело:  (vg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня