Берегівські першачки отримали засоби для навчання. ФОТО

Берегівські першачки отримали засоби для навчання. ФОТО

19:03 Вересень 26, 2020

Життя 2004

Magyar

Традиційно учні перших класів отримали засоби для навчання (допомогу для початку навчального року) від Благодійного фонду Сечені (Széchenyi Jótékonysági Alapítvány) та фонду Габора Бетлена (Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.) за підтримки Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства. Засоби берегівським першачкам вручили активісти Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС).

У Берегівську ЗОШ №4 ім. Лайоша Кошута, Берегівський ліцей ім. Есе Томаша та Берегівську ЗОШ І-ІІ ст. №7 допомогу учням перших класів 25 вересня передали Кароліна Дарчі, секретар із питань політики та комунікації ТУКЗ-КМКС, та Іштван Молнар, голова місцевого осередку ТУКЗ-КМКС м. Берегово.

Представники Товариства угорської культури Закарпаття напередодні доставили набори учням перших класів усіх шкіл міста з угорською мовою навчання. У Берегівську загальноосвітню школу №10 засоби доставив Гейза Орос, у Берегівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. ім. Ілони Зріні – Брігітта Фекете, у Берегівську ЗОШ І-ІІ ступенів №6 ім. Ганни Горват – Томаш Погар, а в Берегівську ЗОШ I-II ступенів №9 з угорською мовою навчання – Пейтер Гусар.

Шкільні набори містять корисні та незамінні засоби для навчання, зокрема рюкзаки, пенали, канцтовари, зошити, книги, котрі є необхідними для навчання першачків.

Під час вручення наборів зазначалося, що Товариство угорської культури Закарпаття та Закарпатське угорськомовне педагогічне товариство сподіваються – школярам стануть у нагоді отримані набори.

(K. K./Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня