Першачки Мукачівщини також отримали засоби для навчання. ФОТО

Першачки Мукачівщини також отримали засоби для навчання. ФОТО

15:54 Вересень 27, 2020

Життя 1680

Magyar

Завдяки Благодійному фонду Сечені (Széchenyi Jótékonysági Alapítvány) та фонду Габора Бетлена (Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.) за підтримки Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства, учні перших класів угорськомовних шкіл Закарпаття цьогоріч традиційно отримали подарункові набори засобів для навчання.

Засоби школярам міста Мукачева та Мукачівського району 25 вересня вручили активісти Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС).

Мукачівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14

Першими набори отримали першачки Мукачівської ЗОШ І-ІІ ступенів №14. Затим учням Мукачівської середньої школи №3 ім. Ференца Ракоці ІІ набори вручили директор Іштван Шінк, а також представники місцевого осередку ТУКЗ-КМКС м. Мукачево Ержебет Корольова та Крістіна Лапатюк.

Набори отримали 65 учнів перших класів. «Набори містять багато різних засобів, для дітей це велика радість. Хлопці та дівчата отримують невелики рюкзаки з папками, зошитами, альбомами тощо. Діти подякували за подарунки та пообіцяли гарно вчитися та слухатися батьків і вчителів», – повідомила Ержебет Корольова та побажала всім здоров’я й успіхів у навчанні.

с. Дерцен

У селі Дерцен подарунки першачкам вручили керівники місцевого осередку ТУКЗ-КМКС. Дівчата отримали рюкзаки рожевого кольору, хлопці – сині.

с. Баркасово

У селі Баркасово набори школярам також у п’ятницю передали представники місцевого осередку Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС) Єва Бімба та Кароліна Барта. Вони подякували благодійникам за подарунки та попросили Божого благословення для їх подальшої роботи.

с. Ракошино

У селі Ракошино засоби для навчання отримали 14 учнів першого класу, котрі їм вручила голова місцевого осередку ТУКЗ-КМКС Маргіта Товт. Після передачі наборів М. Товт подякувала організаторам акції на надані подарунки.

tj/Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня