Дерценська амбулаторія у Мукачівському районі оновилася

Дерценська амбулаторія у Мукачівському районі оновилася

15:22 Жовтень 12, 2020

Життя 1221

Magyar

У рамках Програми з підтримки закладів охорони здоров’я на Закарпатті оновилася й Дерценська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини. Загальна вартість виконаних робіт становить 2 549 798 гривень. У закладі замінили дах, внутрішню електричну мережу, підлогу, систему водовідведення, оновили терасу, сходи та тротуарні доріжки.

Консул Генерального консульства Угорщини в м. Ужгороді Арон Чех у своїй вітальній промові наголосив, що основною метою угорського уряду є надання допомоги Закарпаттю в галузях охорони здоров’я та освіти. «Тому були передані партії ліків і вакцин, а нещодавно ще й 50 апаратів ШВЛ», – нагадав дипломат.

«За підтримки угорського уряду загалом в області буде відремонтовано 86 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини», – повідомив, у свою чергу, голова ТУКЗ-КМКС Василь Брензович. За його словами, досі не було прикладу такої масштабної підтримки Угорщиною Закарпаття. «Сподіваємося, що ці чудові дружні відносини залишаться такими міцними і в майбутньому», – сказав пан Брензович та побажав працівникам амбулаторії невеликої кількості хворих пацієнтів і високих зарплат.

У своєму виступі українською мовою сімейний лікар Вітор Петак подякував Товариству угорської культури Закарпаття (КМКС) та угорському уряду за допомогу, а також за те, що на підтримку Угорщини можуть розраховувати й під час епідемічної ситуації.

«Ця оновлена амбулаторія говорить про важливість тих людей, які бачать слабших, і якщо вони можуть допомогти, то допомагають», – зазначив, у свою чергу, священник Ріхард Матей.

Після промов та благословення відбулось урочисте перерізання стрічки, відтак учасники церемонії оглянули оновлені приміщення амбулаторії.

ZsT/Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня