Угорський уряд допомагає садочкам і в Іршавському районі. ВІДЕО

Угорський уряд допомагає садочкам і в Іршавському районі. ВІДЕО

17:00 Жовтень 16, 2020

Життя 996

Magyar

Поряд з містами та селами Закарпаття, де компактно проживають угорці, важливо допомогти і там, де угорців вже дуже мало. Наприклад, село Білки чи місто Іршава колись належали до Берегського комітату, і тут проживало більше тисячі угорців. Про це розповіла голова Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства Ілдико Орос в Іршаві, де у межах програми Угорського уряду з розвитку дошкільних навчальних закладів  Карпатського басейну були передані меблі для місцевого садочка, загальною вартістю близько 4 мільйони форинтів.

Ілдико Орос наголосила, що у цьому місті вже давно припинилося угорськомовне навчання, але місцеві мешканці хочуть відкрити угорську групу у садочку. Схожа ситуація склалася і у селі Білки, де за словами голови Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства, за підтримки Угорського уряду був виконаний повний зовнішній ремонт закладу та оновлено два приміщення у помешканні.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня