На Закарпатті всіх бажаючих навчають створювати мультфільми на творчій лабораторії анімаційних фільмів

На Закарпатті всіх бажаючих навчають створювати мультфільми на творчій лабораторії анімаційних фільмів

19:20 Жовтень 16, 2020

Життя 784

Magyar

Вже тиждень триває навчання в Творчий навчальні лабораторії анімаційних фільмів. Проєкт виконується Transcarpathian Film Commission за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проєкту ГО “Смарт Поінт Ужгород” “Акселератор важливих ідей».

Протягом інтенсиву учасники опанують основи створення мультфільмів починаючи від пошуку ідеї, написання сценарію, розкадровки, створення персонажів та фонів, власне анімацію, до монтажу  та озвучення анімаційного мультфільму. Навчання відбувається дуже інтенсивно, щодня проводять лекції та воркшопи. Викладачі Дарія Єгорова та Дарина Задорожня знайомлять учнів з теорією створення анімаційних фільмів, з прикладними інструментами, показують на практиці, як ними користуватися.

Наприклад, як малювати персонажів із простих геометричних фігур у програмі Adobe Illustrator або створити анімації у програмі Adobe After Effect або Adobe Animate.

У навчанні беруть участь як студенти Закарпатської академії мистецтв, так і аматори, що бажають навчитися створювати мультфільми. Перевагою інтенсиву є те, що опанувати навичками може будь-хто, навіть не маючи художнього чи технічного бекграунду. Програма курсу розрахована на те, щоб дати учасникам повне уявлення про те, з чого складається процес виробництва анімаційних фільмів. В процесі навчання учасники дізнаються, які інструменти для цього використовують, якими прийомами можна користуватися, які є технічні секрети і особливості, як розподіляються ролі в команді, як створювати персонажів, декорації та оточення, що таке сторібординг та аніматик, як розповісти історію за 30 секунд, та зробити монтаж і звуковий супровід анімаційного ролику.

Всього проведуть 20 занять, а в кінці інтенсиву учасники мають представити готові анімаційні мультфільми на соціальну тематику тривалістю до 30 секунд.

Оксана ЧОПАК

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня