Урок релігієзнавства з екологічним акцентом провели на Виноградівщині

Урок релігієзнавства з екологічним акцентом провели на Виноградівщині

14:04 Листопад 3, 2020

Життя 1325

Magyar

У селі Шаланки на Виноградівщині урок релігії для дітей греко-католицька парафія 31 листопада провела з екологічним акцентом.

Для учнів 1-7-х класів спершу провели звичайний щотижневий урок релігієзнавства, темою якого, у зв’язку з актуальністю цього дня, був День Усіх Святих та богословський зміст Дня усіх померлих вірних.

Парафія прагне підвищити екологічну свідомість молодого покоління у зв’язку із запалюванням свічок та відвідуванням кладовищ, оскільки щороку велика кількість сміття утворюється зі штучних вінків та скляних свічок, котрі залишаються на цвинтарі як непотріб на довгі роки.

Тому парафія цього року вже вдруге організувала для дітей ремісничу майстерню, де виготовляли вінки із використанням натуральних інгредієнтів та декоративних інструментів. Солом’яний вінок, що використовувався за основу, а також шишки, гілки туї та сухі квіти, призначені для прикрашання, швидко розкладаються, тому вони не забруднюють навколишнє середовище та територію кладовища протягом багатьох років.

Також виготовляли кручені свічки, а ще шляхом занурення, рештки виробництва яких можна використовувати повторно наступного року, але вони також легко розкладаються, на відміну від пластикових свічок, які залишають пластикові відходи після плавлення, або крихких і, отже, небезпечних скляних свічок.

Захід реалізували завдяки Фонду ім. Шандора Чорі.

Ріта Ешпан/Espán Rita/Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня