Незабаром Instagram змінить дизайн головного екрана

Незабаром Instagram змінить дизайн головного екрана

11:50 Листопад 14, 2020

Життя 1311

Magyar

Після двох місяців тестування Instagram вирішив оновити дизайн стартового екрану для кожного користувача – незважаючи на те, подобається це їм чи ні.

Незабаром усі користувачі Instagram бачитимуть оновлений дизайн домашнього екрану. Кардинальних змін очікувати не доведеться, однак варто буде користуватись додатком не за звичкою, оскільки інтерфейс стане дещо іншим. Найважливіше те, що на головному екрані додатка з’явилися вкладки Reels і Shop. Вкладка Reels, це приведе користувачів до однойменної функції запису коротких 15-секундних відеокліпів із музичним або іншим звуком. Цю функцію Instagram запустила в серпні.

Instagram почав випробовувати новий дизайн ще у вересні, коли дві нові кнопки вже були розташовані на панелі навігації.

Нововведення почали застосовувати в Бразилії, Франції та Німеччині, а в Індії їх негайно запровадили, тож замість кнопки меню Пошук з’являлась Reels. Причиною цьому стало, мабуть, те, що TikTok вже був заборонений в країні в липні.

Всі знаки вказують на те, що відгуки щодо тестування у вересні були позитивними, тому розробники змінюють навігаційну панель Instagram для всіх. Керівник Instagram Адам Моссері каже, що поточні зміни насправді є лише відображенням досвіду, накопиченого під час пандемії: користувачі споживали набагато більше коротких відеороликів, ніж раніше, і ми також спостерігали зростання обсягів покупок.

Зміни незабаром будуть видимі для всіх, тому час від часу ви можете оновлювати свій додаток. Власники Android-смартфонів можуть перевірити, чи в них установлена найновіша версія додатку, клацнувши тут, а власники iPhone та iPad – тут.

Джерело:  (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня