Нове налаштування в Gmail

Нове налаштування в Gmail

17:14 Листопад 19, 2020

Життя 752

Magyar

Дотепер Google дозволяв користувачам вимикати окремі функції поодинці, але незабаром ви зможете вимкнути не лише їх, а й фонову передачу даних.

Згідно із заявою Google, опублікованою в понеділок,  дані, що зберігаються в Gmail (а також в чаті і Google Meet), не матимуть доступу до таких функцій, як Smart Reply (Розумна відповідь), яка автоматично вгадує потенційні відповіді на вхідні листи, або подібної до неї Smart Compose (Розумний набір).

За допомогою таких функцій штучний інтелект відстежує листування користувача, а потім допомагає писати текст повідомлень на основі архівних даних. Наприклад, якщо хтось продовжує надсилати вам електронні листи зі зверненням «привіт» або «Шановний», система це запам’ятовує, і згодом автоматично вводить цей текст під час написання нового повідомлення.

Хоча раніше Google дозволяв нам вмикати та вимикати ці функції, тепер ми можемо відключити фоновий обмін даними, щоб через сервери туди-сюди надходило якнайменше нашої особистої інформації.

Найближчими тижнями Google реалізує відповідну функцію вимикання для всіх.

Як видно на анімації вище, користувачі бачитимуть два діалогові вікна. Одне з них дозволяє заблокувати використання розумних функцій, а друге дозволяє іншим службам Google отримувати доступ до даних, що генеруються в Gmail, Google Chat і Google Meet. Звісно ж, якщо хтось передумає, він може повернути попередні налаштування пізніше.

Наприклад, якщо ви хочете вимкнути Smart Mail до надходження оновлення, ви можете зробити це через Gmail у пункті Налаштування – Загальні.

Джерело: (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня