41% українців не бояться коронавірусу - опитування

41% українців не бояться коронавірусу - опитування

17:36 Листопад 19, 2020

Життя 746

Magyar

В Україні 41% опитуваних не бояться заразитися коронавірусом, водночас майже 87% переживають за своїх близьких. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг“.

maszkos emberek

Згідно з опитуванням, у середині листопада 2020 року 41% опитаних українців не бояться зараження коронавірусом, 87% бояться своїх рідних які можуть захворіти COVID-19. Ці показники майже не змінилися у порівнянні з кінцем березня.

За даними опитування, 41% респондентів оцінили свій емоційний стан за останній тиждень як спокійне, 29% – як напружений. У порівнянні з березнем показники напруженості дещо зросли. Високий рівень тривожності фіксується серед жінок, літніх людей, а також тих, хто частіше відстежують новини про коронавірус і бояться захворіти.

Опитування проведено Соціологічною групою “Рейтинг” 15-17 листопада 2020 року серед 3000 респондентів по всій Україні, за винятком окупованих Росією територій.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня