У Берегові відкрилася виставка Роберта Товта

У Берегові відкрилася виставка Роберта Товта

15:20 Листопад 26, 2020

Життя 1755 3 хвилини

Magyar

У приміщенні Генерального консульства Угорщини у м. Берегово 25 листопада відкрилася персональна виставка Роберта Товта, члена Товариства угорських митців Закарпаття ім. Імре Ревеса. Урочисту церемонію з цієї нагоди з огляду на епідемічну ситуацію провели у вузькому колі.

Першим до гостей звернувся Мігай Андраш Беке, перший заступник Генерального консула. «Епідемічна ситуація хоча й обмежила, проте не зламала нас. – наголосив дипломат. – Генеральне консульство намагається продовжувати культурне життя. Ще одна нагода для цього – нинішня виставка, де можна ознайомитися з роботами ще одного закарпатського митця».

Генеральний консул Угорщини у м. Берегово Матяш Сіладі, у свою чергу, підкреслив, що мистецтво та культура є важливою частиною соціального життя людини та наших буднів, оскільки без цього світ стає менш зрозумілий.

Живописець Роберт Товт найбільше полюбляє творити на відкритому просторі. Експоновані картини – результати пленерів. Кожна картина передає певну мить, атмосферу та красу навколишнього середовища, якою бачить її художник.

«Роздивляючись роботи зблизька, ми можемо навіть інтерпретувати зображення як абстрактне кольорове поле, але, зробивши крок назад, зображення проясняється і кольорові плями стають живописними пейзажами», – зазначив художник про свої роботи.

Відкриття експозиції прикрасив своєю грою на саксофоні Аттіла Песе, викладач Берегівської школи мистецтв ім. Золтана Кодая.

Роботи за попереднім узгодженням можна оглянути по буднях у приміщенні Генерального консульства Угорщини у м. Берегово.

Крістіан Копінцу/Kopinczu Krisztián/Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня