Гімн Австралії змінився

Гімн Австралії змінився

18:11 Січень 2, 2021

Життя 675 2 хвилини

Magyar

Гімн Австралії змінився 1 січня: з частини «young and free» (молода та вільна) вилучили слово «молода», таким чином пісня краще відображатиме древність історії країни з корінним населенням, яке жило в Австралії до появи у 18 століття англійських поселенців.

У новому рядку написано: «for we are one and free» – «бо ми єдині і вільні». Прем’єр-міністр Скотт Моррісон висловив сподівання, що зміни створять «дух єдності».

Зміни запропонувала прем’єр-міністр Нового Південного Уельсу Гледіс Береджиклян, зазначивши, що попередні формулювання ігнорували культуру корінного населення Австралії.

За словами Скотта Моррісона, «нова версія також говорить нам про відстань, яку ми пройшли як нація. Вона визнає, що національна історія пов’язана з більш ніж трьома сотнями племен та мовних груп, і що ми є найуспішнішою мультикультурною державою на світі», – йдеться у статті bbc.com.

 (travelo.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня