Із 15 січня Великобританія прийматиме подорожуючих лише за наявності негативного тесту на коронавірус

Із 15 січня Великобританія прийматиме подорожуючих лише за наявності негативного тесту на коронавірус

12:50 Січень 13, 2021

Життя 317 3 хвилини

Magyar

Минулого тижня міністерство транспорту Великобританії оголосило, що з цього тижня в Англію   можуть в’їжджати лише ті, хто перед від’їздом пройшов тестування на коронавірус, і його результат є негативним. Це правило поширюється і на британських громадян.

У повідомленні на той час ще не було зазначено дати, з якої це правило діятиме. Водночас  заступник міністра Роберт Кортс у заяві, надісланій у вівторок до Парламенту, повідомив, що положення набуде чинності 15 січня, о 4 годині ранку за британським часом. Згідно з інформацією, ті, хто приїжджають із-за кордону, повинні пройти стандартний діагностичний скринінг, такий як ПЛР-тест або швидкий тест.

Правило поширюється на всіх, за винятком дітей до 11 років, а також співробітників транспортної галузі. При цьому подорожуючі не звільняються від обов’язкового десятиденного карантину навіть за результатами негативного скринінгу на коронавірус.

За повідомленням Міністерства транспорту Великобританії, подорожуючі перед від’їздом повинні пройти тест на коронавірус та пред’явити негативний результат транспортним компаніям, які їх перевозять. Це стосується пасажирів, які прибувають на літаку, кораблі чи поїзді, а транспортні компанії можуть заборонити посадку пасажирам, які не мають негативного тесту на коронавірус. Як інформують у міністерстві, метою запровадження цих правил є запобігання ввезення нових видів коронавірусу, які з’явилися за кордоном.

Наявність негативного тесту на коронавірус перевіряють і прикордонні відомства, на порушників чекає штраф, сума якого становить від 500 фунтів. Штрафуватимуть і ті компанії, які доставлятимуть пасажирів до Британії без негативного тесту. Звільнитися від проходження карантину на території Великобританії можна за умови проходження повторного тесту на п’ятий день після віиїзду, якщо його результат також буде негативним. Цю можливість уряд Великобританії ввів у грудні, але в такому випадку тести можна зробити лише у приватних клініках. 

Міністерство рекомендує тим, хто бажає скористатися цією можливістю, записатися заздалегідь на прийом до приватних медичних закладів перед від’їздом.

MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня