Instagram буде банити за расизм в особистих повідомленнях

Instagram буде банити за расизм в особистих повідомленнях

11:17 Лютий 14, 2021

Життя 885 3 хвилини

Magyar

Британські футболісти поскаржилися, що отримали расистські повідомлення в Instagram. Компанія зазначила, що в майбутньому розглядатиме подібні випадки більш суворо.

За останні роки Instagram розробив кілька функцій, які мають спільну мету – захистити користувачів від розпалювання ненависті, образ і расизму в Інтернеті. Одна з них полягає в тому, що штучний інтелект розпізнає, коли хтось хоче написати образливий коментар до допису, і намагається відмовити його за допомогою психологічного трюку. Крім того, навесні 2020 року до платформи було додано кілька менших пов’язаних з цим функцій.

Адміністрація соцмережі Instagram блокуватиме акаунти користувачів, які розсилають ворожі висловлювання в особистих повідомленнях. Компанія оголосила про такі зміни після того, як кілька британських футболістів поскаржилися, що отримали расистських повідомлень через платформу. Приводом для блокування стануть дискримінаційні дописи, зокрема образи на ґрунті національності або релігії. Раніше за подібне користувачеві могли тільки тимчасово відключити можливість листуватися.

Як зазначили в Instagram, контролювати те, що міститься в повідомленнях складніше, ніж у постах і коментарях. Соцмережа підкреслила, що не має наміру порушувати права людини й таємницю листування та самостійно відстежувати в ньому образливі висловлювання. Користувач, який отримав такі повідомлення, повинен буде сам поскаржитися на них, щоб його співрозмовника заблокували. Тож у майбутньому той, хто надсилає небажані повідомлення на платформі, може розраховувати на більш жорсткі заходи.

Адміністрація Instagram також пообіцяла відключати нові акаунти, створені для обходу обмежень на відправку повідомлень, та ті, що використовуються виключно для розсилки образ.

Крім того, невдовзі кожен користувач Instagram зможе заблокувати особисті повідомлення від акаунтів, на які він не підписаний. Наразі така можливість працює тільки для акаунтів компаній і облікових записів з великою кількістю передплатників.

Джерело:  (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня