У Закарпатській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань освіти. ФОТО

У Закарпатській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань освіти. ФОТО

20:15 Лютий 17, 2021

Життя 496 3 хвилини

Magyar

16 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики, яку провела її очільниця Наталія Шетеля за участю членів комісії – Зої Темнохудової, Ільдіко Орос.

Серед запрошених – перший заступник голови Закарпатської облради Андрій Шекета, заступник голови – Денис Ман, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч, заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

На засіданні було озвучено низку слушних пропозицій стосовно освітньої та культурної сфер задля належного функціонування відповідних закладів. Так, департаменту культури ОДА рекомендовано підготувати проєкт Програми щодо протипожежних заходів для обласних установ культури з метою забезпечення пожежної безпеки.

Депутат Ільдіко Орос внесла пропозицію звернутися до Міністерства освіти і науки України щодо друку належної кількості україномовних словників для дітей із мовами національних меншин. Крім того, на її думку, є недостатньою і кількість словників українсько-англійських та англійсько-українських для україномовних дітей.

Також сьогодні підтримано призначення директора Комунального закладу “Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Федора Потушняка” Закарпатської обласної ради Олени Канюки, яка має значний досвід роботи. Окрім того, розглянули питання діяльності шкіл-інтернатів області

.Підбиваючи підсумки засідання, Наталія Шетеля зазначила, що важливим для профільної комісії є підтримка змін до Регіональної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2024 роки, головним завданням якої є: забезпечити будівництво та облаштування спортивних майданчиків, належне їх обладнання та використання за призначенням. Також уважно комісія заслухала керівників профільних департаментів про результати виконання програм, дія яких закінчилася у минулому році: Програми розвитку інформаційної галузі Закарпаття, Програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню, Регіональної програми «Молодь Закарпаття», Програми поліпшення вивчення української мови у загальноосвітніх навчальних закладах із навчанням мовами національних меншин.

Узгоджені проєкти рішень рекомендовано профільною комісією до розгляду на пленарному засіданні другої сесії обласної ради, інформує пресслужба облради.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня