Забруднення поступово робить Землю непридатною для життя – ООН

Забруднення поступово робить Землю непридатною для життя – ООН

12:08 Лютий 21, 2021

Життя 277 2 хвилини

Magyar

Діяльність людства призвела до зміни клімату та руйнує екосистему. Згідно з новим звітом ООН, забруднення людьми поступово робить Землю пригніченою, непридатною для життя планетою.

У звіті світової організації йдеться про те, що відповіддю на ситуацію, яка склалася, може стати глобальна трансформація світової економіки, використання відновлюваних джерел енергії, стійкі системи.

Генеральний секретар ООН Антоніо Гутерреш заявив, що «цього року ми або приймемо необхідні рішення для цього, або буде вже пізно. Зараз ми ще можемо створити умови для наступних десятиліть. Різко зменшуючи викиди, глобальне потепління може стримуватися в межах півтора градусів Цельсія. Цього року нам потрібно створити правильну основу для збереження біорізноманіття. Цей рік стане переломним», – сказав він.

У доповіді, яка викладена на 168 сторінках, під назвою «Укласти мир із природою» наголошується: «Якщо ми цього не зробимо, ми залишимо дітям і онукам екстремальну погоду, підвищення рівня моря, зникнення видів рослин і тварин, нестачу продовольства та води та зростаючу ймовірність майбутніх епідемій».

euronews

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня