У Греції вже діє «паспорт вакцинації»

У Греції вже діє «паспорт вакцинації»

13:12 Лютий 25, 2021

Життя 874 3 хвилини

Magyar

Громадяни Греції, які вже зробили щеплення обома дозами вакцини від коронавірусу, можуть отримати відповідний цифровий сертифікат, що підтверджує це, повідомив Кіріакос П’єракакіс, міністр цифрової політики країни.

Мешканці можуть подати заявку на отримання «паспорта вакцинації» на урядовому порталі gov.gr. Платформа була запущена минулої п’ятниці. Протягом першої доби майже 40 тисяч людей подали заявки на отримання сертифіката, для чого, зокрема, треба надати номер соціального страхування. Документ містить лише основну інформацію з реєстру щеплень країни.

Про запровадження «паспорта вакцинації» насамперед задля відновлення економіки та туризму говорять уже протягом місяців. Греція стала першою державою – членом Європейського Союзу, яка запровадила такий документ. Однак цього недостатньо, тому грецький уряд закликає й інші країни, хоча б у межах ЄС, запускати подібні програми, а потім, звичайно, визнавати сертифікати одна одної, тим самим пришвидшуючи перетин кордону.

Греція сподівається, що держави – члени Євросоюзу переймуть розробку, яка обіцяє бути успішною.

Досі в країні ввели близько 700 тисяч доз вакцин. Тож не дивно, що Греція першою втілила цей план і закликає інших членів ЄС також зробити це. Адже до кінця третього кварталу в Греції спостерігалося найзначніше збільшення співвідношення державного боргу до ВВП порівняно з відповідним періодом позаминулого року: державний борг сягав 199,9% ВВП. Виходячи з цього, цілком імовірно, що дані Євростату щодо країни за результатами 2020-го становитимуть уже понад 200%.

 (kitekinto.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня