У кількох каналах Венеції зникла вода. ВІДЕО

У кількох каналах Венеції зникла вода. ВІДЕО

14:00 Лютий 28, 2021

Життя 690 2 хвилини

Magyar

Через низький рівень води деякі канали Венеції висохли, гондоли простоюють. Ситуація прямо протилежна тій, яка склалася в грудні минулого року, коли місто постраждало від паводку.

У менших каналах Венеції рівень води досяг свого мінімуму. Цієї суботи відплив викликав великі труднощі, що є не меншими, ніж під час грудневого припливу, який затопив більшу частину міста.

Громадський транспорт працює лише в ширших та більших каналах. На менших водних шляхах, що використовуються для місцевого руху, гондоли вже не можуть пересуватися через занадто низький рівень води. У переважній частині місць залишився тільки намул. Зниження рівня води оголило дерев’яні палі, що утримують будівлі. На думку експертів, їм загрожує руйнування у зв’язку з нерегулярним чергуванням припливів і відпливів. Через низький рівень води в кількох місцях відчувається сильний запах каналізації.

Відплив – звичайне явище у Венеції, але такий рівень осушення є винятковим. Близько року тому місцевим мешканцям довелося боротися зі значною повінню. У листопаді 2019-го в місті було зафіксовано другий за величиною протягом останньої тисячі років рівень води – 187 сантиметрів. Острови повністю затопило майже на тиждень. Різниця між тодішнім та нинішнім рівнем води становить близько двох з половиною метрів.

Джерело: hirado.hu; hvg.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня