Із понеділка виїзд з Англії можливий лише за спеціальним письмовим дозволом

Із понеділка виїзд з Англії можливий лише за спеціальним письмовим дозволом

18:06 Березень 7, 2021

Життя 844 2 хвилини

Magyar

Згідно з розпорядженням міністерства транспорту країни, з понеділка виїзд із Англії можливий лише за спеціальним письмовим дозволом.

Обмеження, спрямовані на запобігання поширенню епідемії коронавірусу у Великобританії, уже давно передбачають неможливість виїзду за кордон з Англії, за винятком дуже невеликої кількості вагомих причин. Однак уряд доповнив це правило: з 8 березня особи, які бажають потрапити за кордон, повинні письмово обґрунтувати причину подорожі.

За даними міністерства, кожен, хто живе в Англії й хоче поїхати за межі країни, перед поїздкою повинен заповнити обов’язковий бланк. Правило поширюється й на іноземців, які проживають тут.

Прийнятною причиною для виїзду може бути робота, навчання за кордоном, волонтерство, лікування, а також весілля та похорон родича. У бланку є розділ, де заявник може вказати іншу причину, в такому разі її розглядатиме влада.

Цю інформацію потрібно надати в друкованому або електронному вигляді на запит прикордонної служби Великобританії.

Міністерство транспорту наголошує, що заповнений бланк перевірятимуть транспортні компанії в пунктах реєстрації й можуть відмовити в посадці тим, хто не заповнив форму.

Громадян, які намагатимуться виїхати за кордон через недозволені причини, можуть бути оштрафовані на 200 фунтів (близько 7700 гривень).

 (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня