Услід за Данією припиняє щеплення вакциною «AstraZeneca» й Ісландія та Норвегія

Услід за Данією припиняє щеплення вакциною «AstraZeneca» й Ісландія та Норвегія

13:10 Березень 12, 2021

Життя 426 2 хвилини

Magyar

Як запобіжний захід, Норвегія та Ісландія також припиняють використання вакцини, розробленої британсько-шведською фармацевтичною компанією «AstraZeneca» та Оксфордським університетом, повідомили органи охорони здоров’я.

Вакцину «AstraZeneca» вже отримало близько трьох мільйонів людей у ​​Європі, у 22-х щеплених з’явилися несподівані побічні ефекти – утворення тромбів.

Напередодні Данія прийняла рішення призупинити використання вакцини «AstraZeneca» на два тижні як запобіжний захід після кількох випадків утворення тромбів у щеплених.

Пізніше Ісландія та Норвегія заявили, що також тимчасово припинять вакцинацію препаратом «AstraZeneca» до з’ясування ситуації.

Таке ж рішення прийняли у ще п’яти інших європейських країнах, але лише для партії ABV5300. До них приєдналася Італія, яка заборонила щеплення вакциною з партії з маркою ABV2856.

Гейр Букгольм, керівник Норвезького національного інституту громадського здоров’я, заявив на пресконференції, що призупиняють вакцинацію препаратом «AstraZeneca». За його словами, вони чекають додаткової інформації про те, чи існує зв’язок між тромбами та вакцинацією.

Призупинення в Данії стало запобіжним заходом. Згідно з повідомленням Європейського агентства з лікарських засобів, оприлюдененим у четвер, наразі ніщо не вказує на те, що у вакцинованих проти коронавірусу існує більший ризик утворення тромбів. Згідно з наявною інформацією, кількість тромбозів, що спостерігаються у вакцинованих людей, не перевищує тієї, що спостерігається серед загальної популяції, йдеться у повідомленні Європейського агентства з лікарських засобів.

(vilaggazdasag.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня