Для Берегівської ЦРЛ закупили КТ, рентген та УЗД-апарат

Для Берегівської ЦРЛ закупили КТ, рентген та УЗД-апарат

10:20 Квітень 4, 2021

Життя 409 2 хвилини

Magyar

На 18 млн 167 тисяч у приймальне відділення Берегівської ЦРЛ придбали нове сучасне медичне обладнання.

Про це повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.

У межах програми Президента «Велике будівництво» в приймальне відділення лікарні встановлюють високотехнологічне діагностичне обладнання – КТ, рентген та УЗД-апарат.

Комп’ютерний томограф дозволить точно візуалізувати стан людського тіла: для виявлення пухлин, травм, кровотеч, захворювання нирок, для виявлення та визначення важкості пневмонії – зокрема й спричиненої коронавірусом.

Мультиспіральна комп‘ютерна томографія вважається одним із найсучасніших та інформативних методів дослідження людини!

Ультразвуковий сканер необхідний будь-якому медичному закладу, оскільки ця багатоцільова цифрова ультразвукова система дозволяє проводити точну своєчасну діагностику практично у всіх областях медицини – від відстеження розвитку плода дитини до нових офтальмологічних ультразвукових досліджень.

А завдяки новому сучасному рентген-апарату у Берегівській лікарні медики зможуть забезпечити своїх пацієнтів широким спектром досліджень. Збільшиться ефективність робочого процесу!

За 11 млн 970 тисяч придбано систему рентгенівської комп’ютерної томографії, 4 млн 645 тисяч – рентген апарат та 1 млн 552 тисячі – УЗД апарат.

Сьогодні держава закуповує необхідне сучасне обладнання у приймальні відділення, які включені до національної програми «Велике Будівництво». На Закарпатті їх вісім.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня