У Німеччині розглядають можливість звільнення щеплених від обмежень

У Німеччині розглядають можливість звільнення щеплених від обмежень

12:35 Квітень 6, 2021

Життя 358 2 хвилини

Magyar

Звільнення може наступити через 15 днів після введення другої дози вакцини.

Федеральний міністр охорони здоров’я Єнс Шпан повідомив виданню «Bild am Sonntag», що у випадку повної вакцинації, тобто коли людина отримає обидві дози вакцини, вони розглядатимуться нарівні з власниками негативних тестів.

Запропоноване правило базується на нещодавньому результаті досліджень Національного інституту громадського здоров’я ім. Роберта Коха (RKI), згідно з яким щеплена людина через 15 днів після отримання останньої дози вакцини з меншою ймовірністю поширює вірус, ніж безсимптомний інфікований, в якого хворобу не підтверджує швидкий тест на антиген.

У Німеччині наразі використовуються лише вакцини, з яких потрібно вводити дві дози, – «Pfizer/BioNTech», «AstraZeneca» та «Moderna».

За останніми офіційними даними, наразі 5,2 відсотка населення отримали обидві дози якоїсь із зазначених вакцин, першу дозу отримали 10 039 938 осіб, тобто 12 відсотків населення.

Джерело: atv.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня