Три західні області можуть вийти з «червоної» зони

Три західні області можуть вийти з «червоної» зони

15:11 Квітень 6, 2021

Життя 2199 2 хвилини

Magyar

Міністерство охорони здоров’я заявило про зменшення кількості нових захворювань на коронавірус в Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях. Ці регіони можуть вийти з «червоної» карантинної зони вже найближчим часом.

«У трьох областях зменшився рівень захворюваності. Найближчими днями за повної стабілізації та досягнення певних параметрів Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька області почнуть виходити із червоної зони, буде послаблення карантину», – сказав міністр МОЗ Максим Степанов на брифінгу у вівторок, 6 квітня.

Згідно із даними МОЗ, станом на 5 квітня завантаженість ліжок із киснем в Івано-Франківській області становить 40,1%, в Закарпатській області – 47,3%, а в Чернівецькій – 57,0%. Ще 1 березня, як нагадує Максим Степанов, завантаженість ліжок на Івано-Франківщині становило 82%.

Зауважимо, що наразі в червоній зоні перебують Київ та десять областей, зокрема Львівська, Миколаївська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Чернівецька, Сумська, Одеська та Чернігівська.

Максим Степанов заявив, що загальна завантаженість ліжок з киснем становить близько 58% і продовжує зростати. Найбільш напружена ситуація у Києві, Хмельницькій, Миколаївській та Житомирській областях.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня