Google підтримує європейську ініціативу з боротьби з дезінформацією 25 мільйонами євро

Google підтримує європейську ініціативу з боротьби з дезінформацією 25 мільйонами євро

17:14 Квітень 7, 2021

Життя 296 2 хвилини

Magyar

Google вносить 25 млн євро до Європейського фонду засобів масової інформації та інформації для посилення медіаграмотності, боротьби з дезінформацією та фейковими новинами.

Європейський фонд засобів масової інформації та інформації, заснований Фондом Калуста Гульбенкяна (Calouste Gulbenkian) і Європейським університетським інститутом минулого тижня, має на меті привернути увагу дослідників, контролерів фактів, некомерційних організацій та інших органів, орієнтованих на суспільні інтереси, для допомоги в боротьбі з фальшивими новинами.

Європейська обсерваторія цифрових медіа (EDMO) діятиме як незалежний консультант при формулюванні викликів, а також при оцінці та відборі проєктів. Початкова тривалість ініціативи за участі кількох спонсорів становить п’ять років, і її можна буде продовжити. У заяві Google зазначається, що вони будуть продовжувати свої зусилля щодо підтримки медіаграмотності молодих людей, оснащуючи їх цифровими навичками, щоб допомогти школярам та підліткам перевіряти достовірність інформації та фактів.

Джерело:  (pestisracok.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня