11-річний бельгійський вундеркінд мріє про безсмертя

11-річний бельгійський вундеркінд мріє про безсмертя

11:19 Липень 10, 2021

Життя 696 2 хвилини

Magyar

Лоран Сімон отримав ступінь бакалавра фізики в Університеті Антверпена в 11-річному віці, а восени розпочне навчання у магістратурі.

11-річний хлопець після навчання протягом трохи більше одного року закінчив університет із найкращими результатами. Щоправда, раніше він навчався в університетах UGent та TU Eindhoven, саме тому зміг закінчити навчання в Антверпені за рік. Він розпочав навчання в університеті в Ейндговені у 9-річному віці, повідомляє Brussels Times.

Вундеркінд – який, за словами прессекретаря університету, був студентом вишу з березня 2020 року – закінчив університет із найвищим результатом, а восени розпочне навчання для здобуття ступеня магістра.

Лоран Сімон планує зосередити всю свою енергію на предметах із класичної механіки та квантовій фізиці, оскільки вважає, що вони можуть наблизити його до його мети – безсмертя.

За його словами, для цього йому потрібно набути знання та застосувати їх у співпраці з найкращими професорами світу.

 (vg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня