В Амстердамі відкрили сталевий міст, створений на 3-D принтері ФОТО

В Амстердамі відкрили сталевий міст, створений на 3-D принтері ФОТО

16:22 Липень 16, 2021

Життя 2254 3 хвилини

Magyar

Перший у світі сталевий міст створений на 3-D принтері в четвер в Амстердамі відкрив робот.

Пішохідний міст, який будували протягом чотирьох років під керівництвом голландської компанії MX3D, стане своєрідною «живою лабораторією». За допомогою величезної мережі датчиків, встановлених на мосту, дослідники Імперського коледжу Лондона вимірюватимуть, спостерігатимуть та аналізуватимуть реакцію 12-метрової конструкції на рух пішоходів.

Зібрані дані дозволять інженерам та дослідникам спостерігати за «здоров’ям» мосту в режимі реального часу, відстежувати, як змінюється конструкція, та розуміти, як 3D-інфраструктура взаємодіє з пішоходами.

Дані датчиків передаються в «цифрового брата-близнюка» мосту, комп’ютерну версію реального мосту.

Робота справжнього мосту порівнюватиметься з роботою його «близнюка», що допоможе, серед іншого, відповісти на запитання про тривалу експлуатацію сталевих мостів, виготовлених за допомогою 3D-принтера, можливості створення подібних конструкцій у майбутньому.

Міст встановили на каналі Аутердюдс Ахтербургваль у районі червоних ліхтарів в Амстердамі.

«Це перша металева конструкція, створена за допомогою 3-D принтера, яка достатньо велика та міцна, щоб забезпечити рух пішоходів. Ми тестували та моделювали його компоненти протягом усього процесу його створення, і, нарешті, відкрили для пішоходів», – зазначив професор Лерой Гарднер.

Джерело: origo.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня