Маленька закарпатка отримала в Угорщині лікування надзвичайно дорогим препаратом Zolgensma

Маленька закарпатка отримала в Угорщині лікування надзвичайно дорогим препаратом Zolgensma

13:14 Липень 17, 2021

Життя 3523 2 хвилини

Magyar

Міністр людських ресурсів Угорщини Міклош Кашлер у дописі на своїй сторінці у Facebook повідомив, що закарпатка Анночка Салцевич отримала препарат генної терапії Zolgensma.

Egy megható pillanat részese lehettem, amikor személyesen találkoztam Annácskával, aki a héten megkapta a Bethesda…

Posted by Kásler Miklós on Friday, July 16, 2021

«Я став свідком зворушливого моменту, коли особисто познайомився з Анночкою, яка цього тижня отримала препарат генної терапії Zolgensma у дитячій лікарні «Бетежда». Хвора на СМА дівчина після лікування вже може повернутися додому», – написав міністр.

Про Анночку Салцевич, у якої діагностували спинальну м’язову атрофію, ми писали у серпні минулого року. Відтоді сім’я пройшла довгий шлях: обстеження в Австрії та Угорщині, переїзд, лікування препаратом Spinraza. Аби врятувати дівчинку, об’єднали зусилля як на Закарпатті, так і в Угорщині.

У квітні Уряд Угорщини заявив, що в окремих випадках держава сплачуватиме генну терапію препаратом Zolgensma вартістю понад 700 мільйонів форинтів. Через вік Анночки Салцевич позитивне рішення було під сумнівом, але в червні міністр людських ресурсів Угорщини Міклош Кашлер опублікував на своїй сторінці у соцмережі чудову новину про те, що маленька дівчинка матиме шанс жити повноцінним життям.

Facebook/Magyar Nemzet/Karpat.in.ua

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня