У Малайзії поліція бульдозером знищила конфісковані комп’ютери для видобутку біткоїнів. ВІДЕО

У Малайзії поліція бульдозером знищила конфісковані комп’ютери для видобутку біткоїнів. ВІДЕО

12:33 Липень 21, 2021

Життя 394 2 хвилини

Magyar

Поліція штату Саравак, Малайзія, нещодавно конфіскувала 1069 комп’ютерів, які використовувалися для незаконного видобутку біткоїнів, і обрала «інноваційний» спосіб їхнього знищення.

Влада міста Мірі зі штату Саравак знищила 1 049 ASIC-майнерів загальною вартістю 900 тисяч фунтів стерлінгів, конфіскованих під час заходів із запобігання незаконному майнінгу криптовалют. Зазначається, що операції з використанням краденої електроенергії відбувалися з лютого по квітень цього року.

На комп’ютерах для видобутку біткоїнів виконують складні розрахунки, за що оператор сплачує криптовалютою. Однак цей процес передбачає споживання значної кількості електроенергії та спричиняє серйозні проблеми з енергопостачанням у дедалі більшій кількості місць. Наприклад, в Ірані на кілька місяців запровадили заборону на цю діяльність, оскільки мережа, яка вже й так погано справлялася зі своїми функціями, була додатково обтяжена комп’ютерами, що працювали від неї.

Джерело: BBC/ORIGO

subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня