Угорщина визнає українські дипломи про освіту та наукові ступені

Угорщина визнає українські дипломи про освіту та наукові ступені

15:35 Липень 21, 2021

Життя 3005 2 хвилини

Magyar

Між урядами України та Угорщини була підписана угода щодо взаємного визнання документів про освіту та наукових ступенів.

Про це йдеться у проекті Постанови Кабінету міністрів України, розробленому Міністерством освіти і науки України.

Таким чином, українські свідоцтва про закінчення 9 класів прирівнюються до угорських свідоцтв про закінчення освіти за 8 класів і дозволяють продовжувати навчання на наступному рівні.

Документи про повну загальну середню освіту, отримані в нашій країні, дозволять вчитися далі в професійних училищах (ПТУ) і вузах Угорщини. Таким чином, дипломи ПТУ дозволяють вчитися далі в вузах.

“Взаємному визнанню підлягають також ступені бакалаврів, магістрів, докторів філософії, докторів наук. При цьому визнання дипломів і наукових ступенів не звільняє від обов’язку виконувати вимоги законодавства держав по всупу, продовженню навчання або заняття професійною діяльністю”, – йдеться в тексті угоди.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня