Букви замість балів: для учнів 1-4 класів змінять систему оцінювання

Букви замість балів: для учнів 1-4 класів змінять систему оцінювання

20:49 Липень 26, 2021

Життя 928 2 хвилини

Magyar

Міністерство освіти і науки новими методичними рекомендаціями змінило систему оцінювання знань для учнів 1-4 класів загальноосвітніх установ, повідомляє Цензор.нет.

“Одним з ключових змін в оцінці є підхід до вираження оцінки. На заміну узагальненої бальної оцінки навчальних досягнень учнів на уроках / курсу запропоновано використовувати вербальну оцінку окремих результатів навчання учня / учениці по предмету вивчення, інтегрованого курсу, яка крім оціночного судження про досягнення може ще називати і рівень результату навчання”, – пояснюють в Міністерстві освіти і науки.

Чиновники рекомендаціями вводять поняття вербальної оцінки (оціночне судження) і рівневої оцінки (оціночне судження із зазначенням рівня результату). Вербальну і рівневу оцінку можна висловлювати як усно, так і письмово. Рівень результату навчання рекомендується визначати з урахуванням динаміки його досягнення і позначати буквами – “початковий” (Н), “середній” (С), “достатній” (Д), “високий” (В).

З нового навчального року результати оцінки особистих досягнень учнів в 1-4 класах рекомендується висловлювати вербальної оцінкою, об’єктивних результатів навчання в 1-2 класах – вербальної оцінкою, в 3-4 класах – або вербальною або рівневої оцінкою за вибором установи освіти.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня