Іштван Добша: «Важливо, щоб наші вітрила були розкриті...»

Іштван Добша: «Важливо, щоб наші вітрила були розкриті...»

19:28 Липень 27, 2021

Життя 3013 3 хвилини

Magyar

Члени місцевого осередку Товариства угорської культури Закарпаття ТУКЗ-КМКС с. Перехрестя 25 липня провели в приміщенні будинку культури щорічні загальні збори.

У своєму президентському звіті, підсумовуючи 2020 рік, Іштван Добша зазначив, що через пандемію частина запланованих культурних заходів була відкладена, але в населеному пункті все-таки вдалося організувати декілька з них, зокрема вшанувати пам’ять угорців – жертв сталінських репресій покладанням вінків, а також пам’ять про боротьбу за незалежність – Угорську революцію 1848–49 років. Крім того, у червні в с. Перехрестя спільно з Реформатською церквою вдруге був проведений захід, під час якого члени громади приєдналися до акції «Вогонь єдності» (угор. Összetartozásunk Tüze). Коли були послаблені правила карантину, місцевий осередок разом із Молодіжною організацією Товариства угорської культури Закарпаття організував благодійний забіг Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС для допомоги Анночці Салцевич – ISZ RUN.

Згадавши місцеві вибори 25 жовтня 2020 року, пан Добша підкреслив, що мешканці с. Перехрестя показали хороший результат, як і на попередніх виборах, і своїми голосами на всіх рівнях підтримали кандидатів від КМКС. Голова місцевого осередку також розповів про майбутні плани щодо зміцнення місцевої громади й підкреслив: «Завдяки цим подіям ми можемо отримати спільний досвід, який об’єднує нас і завдяки якому ми можемо набратися сил для виконання наступних завдань, що стоять перед нами».

«Можливо, зараз вітри дують не в найкращому напрямку, але важливо, щоб наші вітрила були розкриті, оскільки погода та напрямок вітру також змінюються. Тому й наша ситуація може легко змінитися на краще. Саме над цим ми, фракція та місцевий осередок КМКС, працюємо кожного дня», – заявив Іштван Добша і подякував жителям с. Перехрестя за наполегливість та підтримку.

На загальних зборах були присутні Йосип Борто, заступник голови Товариства угорської культури Закарпаття, голова Виноградівського осередку КМКС, Петеї Юдіта, депутат Закарпатської обласної ради, та Альберт Кардош, депутат Вилоцької ОТГ.

Джерело: CsA/Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня