Випускникам курсів навчання про лікарські рослини вручили сертифікати

Випускникам курсів навчання про лікарські рослини вручили сертифікати

15:51 Липень 30, 2021

Життя 1057 2 хвилини

Magyar

Закарпатський угорський інститут спільно з Угорським національним університетом сільського господарства в рамках грантової програми, яка втілюється на території Карпатського басейну з метою розвитку тематичної співпраці у галузі державної та вищої освіти із сусідніми країнами, організував навчальні курси про лікарські рослини.

Під час тренінгу учасники ознайомилися із процесом виробництва рослинних продуктів, а також дізналися про умови та методи виробництва якісних ліків. Крім того, під час практичних занять вони ознайомилися з біологічними характеристиками різних видів трав та особливостями їх використання.

Загалом на території Карпатського басейну долучилися до навчання осіб, із них 20 – закарпатці. Вручення сертифікатів по завершенні тренінгу відбулося у приміщенні Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.

30 годин теоретичних лекцій провели в онлайн-форматі. Практичні заняття відбулися у Ботанічному саду Закарпатського угорського інституту, у селі Великі Береги та на підприємстві «Фіточай» у с. Велика Бакта.

Керівник Центру післядипломної освіти Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ Наталія Вараді на церемонії вручення сертифікатів подякувала всім працівникам закладу, які своєю роботою долучилися до успішного проведення навчання.

Подібне навчання Закарпатський угорський інститут проводить не вперше, адже з 2003 року виш організовує різноманітні професійні курси, відповідно до потреб ринку праці, серед них, бджільництво, основи туризму, кулінарія.

У подальших планах проведення тренінгів, зокрема, з сироваріння, виготовлення палинки, виробництво ковбас.

(K. K./Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня